Meble kuchenne Black Red White – tradycja i nowoczesność

by Bartek

Jaka powinna być kuchnia marzeń? Z całą pewnością wygodna i funkcjonalna. Komfort użytkowania w dużej mierze zależy od znajdujących się w pomieszczeniu mebli i ich rozłożenia. Jedną z propozycji zasługujących na uwagę są meble modułowe Black Red White, które można łączyć tworząc niepowtarzalne kombinacje.

Alternatywa dla mebli na wymiar

Niewymiarowa kuchnia? Niecodzienne oczekiwania gospodyni? Do niedawna oznaczało to długie poszukiwania odpowiednich elementów lub kosztowne zamawianie mebli kuchennych na wymiar. Długi był także czas oczekiwania na realizację. Obecnie możliwości aranżacyjnych jest znacznie więcej, atrakcyjną alternatywą dla wspomnianych rozwiązań są meble modułowe Black Red White, dzięki którym szybko i niedrogo można urządzić pomieszczenie kuchenne, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i oczekiwań estetycznych. Niepodważalną zaletą mebli modułowych jest różnorodność stylów, rozmiarów oraz bogaty wachlarz kolorystyczny.

Komfortowo, wygodnie, bezpiecznie

Kuchnia, choć zaliczana do pomieszczeń stricte użytkowych, stanowi jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Głównym zadaniem jest przygotowywanie posiłków i przechowywanie zapasów, dlatego też niezmiernie ważne jest to, aby było to miejsce wygodne, komfortowe i nade wszystko bezpieczne. Odpowiednio dobrane i rozmieszczone meble sprawią, że codzienne obowiązki staną się przyjemnością, a gotowanie zajmować będzie zdecydowanie mniej czasu niż dotychczas.

Planując aranżację kuchni warto więc rozważyć montaż modułowych mebli Black Red White, które składają się z oddzielnych elementów, umożliwiających wygodne rozplanowanie poszczególnych stref kuchennych. Co ważniejsze, można to wykonać we własnym zakresie, bez konieczności korzystania z usług projektanta lub architekta wnętrz. Wystarczy szczegółowo przeanalizować własne potrzeby oraz możliwości techniczne kuchni. Trzeba jednak pamiętać, że wymiary szafek modułowych nie są przypadkowe, lecz wynikają z systemu koordynacji modularnej, np. Szerokość standardowej szafki do zabudowy piekarnika wynosi 60 cm, szerokość zmywarki to 45, 55 lub 60 cm. Określoną szerokość mają także szafki kuchenne – w tym przypadku konieczne jest dopasowanie szerokości modeli dolnych i górnych, jest to konieczne, aby zachować pionowy podział frontów.

Zalety kuchennych mebli modułowych

Meble modułowe posiadają wiele zalet, jedną z nich jest możliwość dowolnego zestawiania poszczególnych elementów, wybór kolorów frontów, blatów i korpusów. Można więc śmiało stwierdzić, że rozwiązanie to pozwala stworzyć niepowtarzalną, unikalną i optymalnie zindywidualizowaną aranżację. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by dowolnie łączyć meble z różnych kolekcji.

Do zalet należy również zaliczyć maksymalne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej – kwestia jest szczególnie ważna w małych, ciasnych lub nieustawnych pomieszczeniach kuchennych. Stworzoną aranżację można zmienić w dowolnym momencie, zastępując konkretny element innym lub dokładając kolejny mebel. Na korzyść mebli modułowych przemawia także bezpieczny system zamykania – wśród propozycji znaleźć można zarówno szafki bez uchwytów, jak z uchwytami. Godny zainteresowania jest również system cargo, dzięki któremu znacznie łatwiejsza staje się obsługa szafek narożnych.

Related Posts

Leave a Comment