Piękna i praktyczna porcelana – nowość polskiego producenta

by Bartek

Ci z nas, którzy choć raz spróbowali łyka kawy z porcelanowej filiżanki wiedzą, jak bardzo jest to wyjątkowe doświadczenie. Oprócz walorów wizualnych porcelana to przede wszystkim praktyczny przedmiot użytkowy, służący nam często przez długie lata. Ważne, by pochodziła od solidnego, a zarazem sprawdzonego producenta, co daje równocześnie gwarancję odporności i najwyższej jakości.

Współczesne serwisy porcelany

Dzięki połączeniu ponadczasowego uroku porcelany z obecnie panującymi trendami we wzornictwie, powstają niezwykle unikalne wyroby, które doceni każdy ich miłośnik.

Skupiając się na polskiej marce Chodzież, warto wspomnieć o kolekcji Yvonne Złoty Miraż, inspirowanej nowoczesnością ujętą w tradycyjnej porcelanie.  Misterne i subtelne zdobienia przy zachowaniu wciąż minimalistycznej, nowoczesnej i lekkiej formy  docenią najbliżsi podczas rodzinnych spotkań. Jako że, harmonia złoceń współgra zarówno z bogato udekorowanym stołem, jak i całkiem prostą aranżacją, Yvonne Złoty Miraż cechuje pożądana uniwersalność. Ogromnym atutem jest ponadto możliwość mycia naczyń w zmywarce i wkładania ich do kuchenki mikrofalowej.

Innowacyjne propozycje na miarę XXI wieku

Wraz z postępem technologicznym, wdrażane są dotychczas nieznane rozwiązania, również w przypadku produkcji porcelany. Chodzież, jako marka uważnie śledząca panujące w branży zmiany, wykorzystała więc wcześniej nieznane złoto, nadające się do bezpiecznego użytkowania w kuchenkach mikrofalowych. Tak praktyczna porcelana pozwala zatem na szybkie podgrzewanie posiłków, nie tracąc ich walorów smakowych. Stąd, optymalnym wyborem dla tych szanujących czas i przywiązujących wagę do trwałości przedmiotów, będzie właśnie zastawa tej marki.

Dlatego też Yvonne Złoty Miraż sprawdzi się jako idealny upominek na nadchodzące święta Bożego Narodzenia, albo efektowne tło dla wigilijnych potraw. Szykowne, geometryczne wzory na elementach zastawy podkreślą szlachetność wystroju, budując zarazem  ciepłą atmosferę.

Related Posts

Leave a Comment